nauka pływania dla dzieci warszawaPływanie to nie tylko wdzięczna dyscyplina sportowa, ale także umiejętność, która jest przydatna w życiu. Wbrew pozorom nauka pływania nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto zdecydować się na zapisanie dziecka na zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem. To nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale też możliwość nauki poprawnych technik pływackich i najlepszy sposób na oswojenie dziecka z wodą. Nasza szkółka pływacka prowadzi sekcje dla różnych grup wiekowych, dzięki czemu dziecko jest szkolone wśród swoich rówieśników o takim samym poziomie umiejętności. Nauka pływania dla dzieci odbywa się na basenie, który znajduje się na terenie miasta Warszawa, a na zajęcia zapraszamy w szczególności mieszkańców dzielnicy Białołęka oraz miejscowości Legionowo.

Szkoła pływania – nasza oferta

Misją naszej szkółki jest nauka pływania prowadzona w sposób ciekawy i nieszablonowy. Nasi instruktorzy pracujący w klubie pływackim skupiają się na tym, aby zajęcia były połączeniem zabawy i zdobywania nowych umiejętności. Dzięki temu młodzi pływacy chętnie w nich uczestniczą i traktują je bardziej jako rozrywkę niż obowiązek. Nauka pływania, mimo że prowadzona w grupach, jest ukierunkowana na każdego uczestnika. Dlatego każde dziecko może liczyć na uwagę ze strony instruktora i indywidualne udzielenie mu wskazówek na temat techniki pływackiej. Nasza szkoła pływania to miejsce, w którym panuje luźna atmosfera oraz przyjazne relacje między uczestnikami zajęć i instruktorami. Nauka pływania dla dzieci to okazja do zdobycia nowych umiejętności, nawiązania nowych przyjaźni oraz rozwijania pasji, która w przyszłości może przyczynić się do zdobywania wybitnych osiągnięć sportowych. Instruktorami są osoby, które mają niezbędne kwalifikacje, doświadczenie w pracy z dziećmi oraz osiągnięcia zawodowe w trenowaniu sportowców z kadry narodowej.

Doskonalenie pływania – Warszawa

Powszechnym jest przekonanie, że nauka pływania dla dzieci to zajęcia kierowane do dzieci, które nie potrafią pływać i dopiero rozpoczynają swoją przygodę z utrzymywaniem się na wodzie. W praktyce to także doskonały sposób na doskonalenie pływania, i to w każdym wieku. Nigdy nie jest za późno na to, żeby skorygować popełniane przez dziecko lub nastolatka błędy techniczne, jednocześnie poprawiając jego styl pływacki i osiągnięcia. Dlatego też nasza szkółka pływacka obok zajęć dla dzieci rozpoczynających przygodę z pływaniem oferuje również doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży. Doskonalenie pływania z Klubem BUKS Warszawa to forma, dzięki której Twoje dziecko w przyjaznej i wspierającej atmosferze będzie zdobywało nowe umiejętności, dzięki którym będzie czerpało jeszcze więcej przyjemności z obcowania z wodą.

Zajęcia doszkalające odbywają się z podziałem na grupy wiekowe i poziom zaawansowania. Dzieci, w zależności od bieżących umiejętności są kwalifikowane do grup, w których mogą doskonalić i rozwijać posiadane umiejętności pływackie, jednocześnie poznając nowe style pływania i nabywając coraz większej pewności siebie. Osoby, które trafiają do naszej szkółki z chęcią szlifowania swoich dotychczasowych umiejętności są każdorazowo weryfikowane przez naszych instruktorów, którzy oceniają ich aktualny poziom zaawansowania i na tej podstawie przypisują do odpowiednich grup nauki pływania – dzięki temu unikamy sytuacji, w których dziecko zniechęca się do nauki z powodu zbyt łatwych ćwiczeń lub powtarzania rzeczy, które już potrafi.

Nauka pływania dla dzieci

Zajęcia są nie tylko okazją do zdobywania nowych umiejętności, ale także odpoczynku po ciężkim dniu w szkole czy spożytkowania nadprogramowej energii. Oprócz tego nauka pływania niesie za sobą wiele wymiernych korzyści, takich jak:

01

nabieranie odporności

          

02

wzmacnianie mięśni i kręgosłupa,

          

03

kształtowanie prawidłowej postawy,

          

04

kształtowanie motoryki oraz cech psychicznych,

          

05

poznawanie zasad współzawodnictwa i zdrowej rywalizacji.